• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Flor Binaj: Jam aq pozitiv si tip saqë dola pozitiv me ‘Covid-19’…

Aktori i njohur i ‘Portokalli’ ka konfirmuar lajmin se është i infektuar me ‘Covid-19’ duke shtuar se ndihet shumë mirë fizikisht dhe nuk ka asnjë problem të theksuar shëndetësor.

“Jam aq pozitiv si tip saqë dola pozitiv edhe me Covid 19. Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha pas një testimi rutinë, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid 19. U vetizolova që para testimit dhe do qëndroj në izolim si gjithë të tjerët deri në përfundim të karantinë. Fatmirësisht nuk kam asnjë simptomë dhe asnjë shqetësim dhe gëzoj shëndet të plotë. Mendoja t’jua them vetë të vërtetën se sa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janë të gatshëm të shkruajnë çdo gjë. Më vjen keq që do mungoj këto dy javët e fundit të sezonit të portokallisë, por s’kam ç’bëj dhe për të gjithë ata që më pyesin: Ku e more?- i them, mora në Gjermani, por km i ka origjinale të vetat. Shëndet të gjithëve”, ka shkruar Binaj në postimin e disa minutave më parë në llogarinë e tij.

Miqtë dhe ndjekësit e aktorit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke i uruar shërim të shpejtë e ta kalojë sa më lehtë këtë situatë./revistawho.com

View this post on Instagram

Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19😅 Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të krantinës.Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë.Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë! Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj… Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat!😂 Shëndet të gjithëve!

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on