• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fjoralba Ponari na prezanton me të atin dhe ngjajnë si dy pika uji

Fjoralba Ponari pasditen e sotme ka zgjedhur të prezantojë babain me publikun që e ndjek në ‘Instagram’. Me një video të thjeshtë teksa udhëton në makinë me të, bukuroshja e ekranit na tregon edhe imazhin që ka ai. Siç edhe vihet re ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe, ndaj mund të themi që moderatorja ka marrë shumë nga babai.

Fjoralba është shumë diskrete për jetën private, jo më kot ky postim me të atin konsiderohet si një ndër të rrallët. Më herët gjatë programit e ‘E diell’, biondja simpatike ka folur për të duke u shprehur se e ka pikë të dobët dhe ka një raport shumë të veçantë. /revistawho.com