• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fjoralba Ponari ka pasur plane të tjera për këtë sezon, moderatorja tregon çfarë nuk i eci

Fjoralba Ponari ka vendosur që momentet pushim të së shtunës t’i kalojë duke iu përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj.

E pyetur nëse e kanë ngatërruar ndonjëherë me ndonjë person tjetër, Ponari ka pohuar se kjo i ka ndodhur në aeroport me aktoren turke, Elcin Sangu.

Ponari ka zbuluar gjithashtu se këtë vit ka pasur plane të ketë një emision të vetin, megjithatë gjërat nuk kanë shkuar siç ajo priste.

Kujtojmë se Fjoralba i përgjigjet herë pas here ndjekësve të saj rreth pyetjeve të ndryshme që ata mund të kenë ndaj moderatores. Me parë ajo ka treguar se si e ka përjetuar ankthin dhe si e ka superuar atë./revistawho.com