Fjolla Morina zhgënjen me format 6 muaj pas lindjes (FOTO)"/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fjolla Morina zhgënjen me format 6 muaj pas lindjes (FOTO)

Këngëtarja Fjolla Morina, e cila deri para një viti mbante titullin e sekombës së Kosovës na shfaqet zhgënjyese me linjat e saj në këto fotografi. Këngëtarja ka qenë e ftuar për të performuar në një club të Tiranës dhe aty i janë zbuluar defeket e që ka lënë shtatzënia. 6 muaj pasi solli në jetë vajzën e saj të dytë Alayah, Morina nuk e ka marrë ende veten megjithëse siç na ka treguar vetë përmes fotove të postuara në ‘instagram’ i është nënshtruar dietave të forta.