• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fjodora Fjora feston ditëlindjen mes shumë urimesh, surpriza e djalit e gjen papritur mes shumë emocionesh

Gazetarja e njohur, Fjodora Fjora ka festuar sot ditëlindjen mes shumë urimesh nga miqtë dhe ndjekësit e saj. Megjithatë në një ditë plot emocione si e sotmja duket se kujtimin më të bukur ia ka dhuruar i biri, Alteo.

I vogli ka përgatitur një surprizë për mamin duke i kënduar këngën e ditëlindjes me tortën në duar. “O zot falma këtë dashuri”, ka shkruar Fjodora krah videos së fundit në llogarinë e saj ku duket se ka marë shumë dashuri.

Kujtojmë se Fjora ka ndarë herë pas here momentet më të ëmbla me djalin e saj, i cili gjen format më origjinale për ta lumturruar mamin dita ditës./revistawho.com

View this post on Instagram

O zot falma ket’ dashuri…

A post shared by Fjodora Fjora (@fjodoraf) on