• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fiori Dardha zbulon anën e panjohur të kampiones: Klodi Shala është frymëzim

Atletja e njohur, Klodiana Shala, është një nga ato personazhe që nuk harron kurrë të ndihmojë njerëzit në nevojë dhe këtë e bën pa shumë zhurmë. Disa ditë më parë, ajo i dërgoi mjekëve në Kamzë ëmbëlsira për t’jua lehtësuar pak situatën e vështirë që po kalojnë dhe për t’i treguar mbështetjen e saj.

Ndërsa së fundmi, ajo ka shpërndarë ushqim tek disa familje në nevojë. Ky gjest nuk ka kaluar pa u vënë re nga moderatorja Fiori Dardha, e cila ka shkruar disa fjalë speciale për Klodin.

“Te gjithe e njohin kampionen e atletikes Klodiana Shalën! 🥇

Kush e njeh nga afer, e di mire, qe Klodi nuk eshte vetem kampione ne sport, por edhe ne jete! @klodianashala

E çilter, spontane, solare, me nje zemer te madhe e plot bujari! 😍

Me ka bere pershtypje se si ne kete periudhe ka gjetur menyren per t’iu gjendur prane njerezve ne nevoje. E ka bere pa buje (zhurmen ndoshta do e krijoj une me kete postim pa lejen e saj), pa deklarata prekese, pa ia kerkuar kush. 🤗

Keshtu beri edhe dje, duke u cuar ushqime dhe duke u dhene kurajo familjeve qe gjenden ne veshtiresi.

Keshtu beri edhe dite me pare kur pergatiti embelsira per mjeket. 🙏

E lexova disa dite me pare tek komentonte ne profilin e mikut tone te perbashket, Olti Curri: “Po më dhemb shpirti. Hajde bëheni grup, aq mundësi sa kemi, dhe t’u bëjmë thirrje njerëzve, që t’u shkojmë në shtëpi, t’i ndihmojmë. Mjaft nxorëm si gatuajmë dhe si mbyllemi në shtëpi!” 🙏 …dhe Klodi nuk eshte nga ato vajza qe rebelohet ne rrjete sociale dhe me pas rri e ben sehir!

Klodi eshte frymezim! Eshte fiks: goce kampione! ”. Këto fjalë Fiori i ka shoqëruar me fotot ku duket Shala, teksa shpërndan ushqim në zona periferike, aty ku varfëria është mjaft e madhe.

View this post on Instagram

Te gjithe e njohin kampionen e atletikes Klodiana Shalën! 🥇 Kush e njeh nga afer, e di mire, qe Klodi nuk eshte vetem kampione ne sport, por edhe ne jete! @klodianashala E çilter, spontane, solare, me nje zemer te madhe e plot bujari! 😍 Me ka bere pershtypje se si ne kete periudhe ka gjetur menyren per t'iu gjendur prane njerezve ne nevoje. E ka bere pa buje (zhurmen ndoshta do e krijoj une me kete postim pa lejen e saj), pa deklarata prekese, pa ia kerkuar kush. 🤗 Keshtu beri edhe dje, duke u cuar ushqime dhe duke u dhene kurajo familjeve qe gjenden ne veshtiresi. Keshtu beri edhe dite me pare kur pergatiti embelsira per mjeket. 🙏 E lexova disa dite me pare tek komentonte ne profilin e mikut tone te perbashket, Olti Curri: "Po më dhemb shpirti. Hajde bëheni grup, aq mundësi sa kemi, dhe t’u bëjmë thirrje njerëzve, që t’u shkojmë në shtëpi, t’i ndihmojmë. Mjaft nxorëm si gatuajmë dhe si mbyllemi në shtëpi!" 🙏 …dhe Klodi nuk eshte nga ato vajza qe rebelohet ne rrjete sociale dhe me pas rri e ben sehir! Klodi eshte frymezim! Eshte fiks: goce kampione! ❤ @klodianashala 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha) on