• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Filmat me të Ledri i lë në përsëritje, Sara i kthen komentin epik

Një nga projektet muzikor që reperi i njohur, Ledri Vula solli këtë verë ishte “Luj mas teje”, i cili u kuptua se ishte një dedikim për të dashurën e tij, Sara Hoxha.

Së fundmi reperi ka ndarë një pjesë të këngës në llogarinë e tij duke shkruar: “Filmat me ty unë i lë në përsëritje”.
Përveç komenteve të fansave të Vulës që kanë pohuar se kjo është kënga e preferuar e tyre, ka dalluar dhe komenti i Sarës, e cila duke qeshur i ka shkruar: “E di e di”.
Siç kuptohet edhe nga komentet, dyshja gëzon një raport përveçse dashurie edhe shoqëror ku nuk mungojnë ngacmimet dhe humori.
Kujtojmë se që prej momentit kur çifti pranuan se do të bëhen prindër, kanë ndarë momente të ndryshme, veçanërisht Sara e cila ka zbuluar dhe barkun e rrumbullakosur./revistawho.com

View this post on Instagram

🎥 me ty une i lo n’repeat

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on