• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fillon Champions, zhvishen dhe femrat…

Tianna Gregory është modele që përveç pistave të modës pëlqen edhe futbollin. Tianna është e njohur për pozat e saj të nxehta të cilat i poston në Instagram. Modelja ka publikuar disa foto ku shfaq format e saj trupore të cilat nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

t1

t4

t3

 

t2

Leave a Reply