• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Fiksim”, Marina tregon me këto video këngën e preferuar të Getoarit

Me videot e fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Marina Vjollca ka zbuluar një prej këngëve që pëlqen më shumë nga partneri i saj Getoar Selimi.

“Fiksim, e nxonme”, ka shkruar moderatorja krah pamjeve ku ka etiketuar edhe reperin.
Ndonëse ajo tregon rrallëherë se cilat janë projektet muzikore që i pëlqejnë më shumë nga Selimi, nuk harron ta suportojë në çdo projekt të ri që ai sjell.
Kujtojmë se ‘E nxonme’ është publikuar në shtator të 2013-ës dhe që prej atëherë është kthyer në një hit nga të gjithë dëgjuesit./revistawho.com