• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fifi zbulon tatuazhin e ri, kuptimi që ai ka është mjaft i veçantë

Këngëtarja e njohur, Fifi së fundmi ka realizuar një tatuazh në krahun e saj. Në Instastory, ajo ka publikuar pamjen se si duket tatuazhi dhe çfarë kuptimi ka. Në krahun e saj shihet një bombë dhe një vogëlush i ulur në një lisharëse të varur në mjetin shpërthyes. Fifi tregon se ky tatuazh lidhet direkt me atë çfarë ajo ka kaluar në jetë.

“Unë jam çfarë kam kaluar”,shkruan këngëtarja krah imazhit të tatuazhit.

Kujtojmë se aktualisht Fifi po punon për bashkëpunimin me Remzie Osmanin i cili do të vijë së shpejti për publikun.