• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fifi pritet me përqafime dhe shumë dashuri jashtë dyerve të Big Brother

Pas një sërë ngjarjesh në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Fifi ka lënë ditën e sotme shtëpinë më të komentuar në Shqipëri.

Sapo doli nga shtëpia pritjen ja bënë personazhe të njohur që kanë qenë në shtëpi bashkë me të, ndër ta Arditi dhe Paloma. Ndërsa nuk u la pa vënë re që pranë këngëtares ishhin dhe miqtë e saj më të ngushtë. Klajdi Haruni gjithashtu ka shkuar në Top Channel për ta pritur teksa del.

Arditi nga ana tjetër i ka dedikuar edhe disa fjalë duke thënë se shoqëria e tyre vazhdon të mbetet e paprekshme dhe respekti është mbi gjithçka, ndërsa të gjithë janë në pritje të hiteve të reja nga Fifi. Madje një pjesë e tyre kanë nisur të bëhen gati që brenda shtëpisë./revistawho.com