• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fifi lë shtëpinë e “Big Brother” me një arsye të fortë

Pas një sërë ngjarjesh në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Fifi ka lënë ditën e sotme shtëpinë më të komentuar në Shqipëri.

Lajmin e ka konfirmuar vetë produksioni i “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se të martën, Fifi u vu në qendër të diskutimeve për shkak të përfshirjes së saj në raportin e Sarës dhe Dj Pm. Ajo kërkoi fillimisht atë mbrëmje të linte shtëpinë, më pas vendosi të vazhdonte rrugëtimin për nipërit e saj.

“Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë”, është shprehur Fifi teksa ka marrë këtë vendim sot.

Megjithatë bisedat e plota duket se do të vazhdojnë në spektaklin e të premtes mbrëma./revistawho.com