• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fifi dhe Young Zerka në një bashkëpunim? Këngëtarja zbulon titullin e projektit

Me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, dy këngëtarët e njohur, Fifi dhe Younng Zerka kanë zbuluar se shumë shpejt do të vijnë me një projekt të përbashkët muzikor.

Dyshja ka publikuar secili një foto të vetën, duke etiketuar njëri-tjetrin, ndërsa në postimin e Zerkës, Fifi ka zbuluar dhe titullin e projektit.

“Rri ‘pa gajle’ zotëri”, ka shkruar Raçi krah postimit ku Zerka shfaqet i veshur me një kostum serioz.

Dyshja nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër rreth këtij projekti, por me siguri fansat po e presin me padurim publikimin e tij./revistawho.com

View this post on Instagram

@youngzerka !

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

View this post on Instagram

@fifi.official.fr !

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on