• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Fevziu baba për herë të dytë, vjen në jetë Alis

Gazetari i njohur dhe drejtuesi i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Ines, ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çiftit emri i së cilës është Alis. Çifti ka dhe një vajzë tjetër adoleshente me emrin Mishel.

blee