• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Festojnë 10-vjetorin si çift, po jo me ata që janë të martuar!

Ditë e rëndësishme qenka kjo e sotmja për Jul Dedën dhe Cubin, të cilët festojnë 10 vjetorin si çift. Sigurisht në ekran se në jetën reale, ata janë të martuar me persona të tjerë.

Cubi dhe Juli kanë qenë një dyshe shumë e suksseshme në “Aparatamentin 2XL” dhe tani janë bërë sërish bashkë në shoun “Klanifornia” në TV Klan që pritet të nisë së shpejti me plot surpriza. S’na mbetet veç t’i urojmë dhe ne në WHO si për përvjetorin ashtu edhe për shoun. /revistawho.com