• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Festë vajzash me babin para se djali të vijë, Emina publikon foton

Pasi festoi ditëlindjen, bashkëshorti i Emina Çunmulaj, Sam e kalon kohën më të bukur me princeshat e tij dhe lojrat që bëjnë janë tipiket e gocave, madje biznesmeni i njohur përfundon me kurorë në kokë.
Emina ka publikuar një foto të bashkëshortit në ato momente duke qeshur me dy vajzat e tij, shoqëruar me fjalët: “Babi me dy princeshat e tij”.
Shumë shpejt Emina do të sjellë në jetë fëmijën e tretë, që ka zbuluar se do të jetë një djalë.
Ky lajm e ka gëzuar shumë dyshen që pas 2 vajzave të tyre, do të bëhen prindër të një djali./revistawho.com