• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Festë në familjen e Remzie Osmanit, këngëtarja ndan momentet e gëzimit

Në familjen e këngëtares së njohur, Remzie Osmani ka patur festë. Nusja e saj ka festuar ditëlindjen e 24-të mes shumë buzëqeshjesj, tortës dhe tullumbaceve. E festa padyshim që ishte e bukur gjithë familja bashkë me vogëlushen Ema. Remzia u bë gjyshe për herë të parë disa kohë më parë dhe ky moment pa dyshim ka qenë plot emocione.

Festa e ditëlindjes u organizua në një vilë në natyrën e bukur të Prevallës. Edhe Gëzimja ndau disa shkrepje nga dita e saj e veçantë duke theksuar se këtë ditëlindje të 24-të, ndihet tejet e plotësuar.

View this post on Instagram

Zemra ime❤️

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on