• youuinsttaaffccbb
TEST
Evente, Fotot

FESTA VIP – “Lux Optika”, tani në zemër të Tiranës

Personazhet më të kërkuar të momentit në Shqipëri, kryesisht femra të bukura e të suksesshme, të veshura luks, ishin të parat që prekën vendin e ri në Bllok, ku serviret “shikimi prej lux-i”. Eventi i organizuar nga “Class Event” për showroom-in e ri të “Lux Optika” u dha mundësinë të gjithëve që tashmë në zemër të Tiranës të të gjejnë syzet që duan, të çfarëdolloji, modeli e marke. Një festë mikpritjeje shumë “glamour” ashtu si edhe vetë biznesi, i cili në fakt është i fokusuar tek kujdesi mjekësor i syrit por kujdeset veçanërisht që shikimi të mbulohet prej të bukurës, e këtë bukuri ta shijojnë dhe ata që janë përballë. Dior, Gucci, Rayban, Persol, Fendi, Etro, por edhe dy markat ekskluzive, syzet chic dhe moderne dhe forma që nuk janë krijuar për t’u harruar, të stilistit francez Thierry Lasry dhe modelet e reja që nuk mund t’i gjeni tjetërkund, të RetroSuperFuture… E veçanta e gjithë kësaj është se çmimi mund të përballohet nga kushdo, pasi modelet e veçanta nuk kërkojnë shifra marramendëse por mesatare. Ne po ju sjellin një galeri fotografish që përcjell më së miri me imazhe, atë që kemi përshkruar në këtë artikull, duke zbuluar sigurisht dhe emrat VIP që ishin ftuar.

Ersi Ngjela
Ersi Ngjela

_ADP6751

Kejsi Tola
Kejsi Tola
Migena Gega
Migena Gega
Renato Mekolli
Renato Mekolli
Irena Kita
Irena Kita
Orgeta Dervishi, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu
Orgeta Dervishi, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu
Sonila Çaushi, Orgeta Dervishi
Sonila Çaushi, Orgeta Dervishi
Administratorja e "Lux Optika", Orgeta Dervishi me modelët që promovuan modelet e reja të syzeve
Administratorja e “Lux Optika”, Orgeta Dervishi me modelët që promovuan modelet e reja të syzeve
Ilva Tare
Ilva Tare