• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Festa e ‘çmendur’ e Capital T, reperi feston ditëlindjen pranë miqve më të mirë

Ditën e djeshme, reperi i njohur, Capital T ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur 28 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë speciale ta kalojë pranë miqve më të ngushtë. Capitali ka publikuar video në llogarinë e tij personale ku shihet duke festuar deri në orët e para të mëngjesit. “S’jam shumë tip i jetës së natës po është koha për festë! 29.02.92”, shkruan reperi në video. Ai ka publikuar edhe një video ku shfaqet në shoqërinë e miqve, duke zbuluar se ka vendosur të kalojë një natë vetëm me djem.