• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fero tregon anën romantike, komenti për Arbenitën e nxjerr ‘zbuluar’

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita lsmajli jsanë një ndër çiftet më të përfolur të showbiz-it shqiptar. Feron njihet si djali ‘i keq’ dhe i praptë, mirëpo një koment i tij ka bërë të gjithë të ndryshojnë mendim. Pak më parë, Arbenita ka publikuar në ‘Instagram’ një foto, në të cilën shkruan: ‘Sytë flasin!’. Reperi ka shfrytëzuar këtë mundësi dhe ka treguar anën e panjohur romantike: ‘Por vetëm Fero mundet t’i lexojë ato!’.

Kujtojmë që modelja jeton në Londër, por për ta largësia nuk përbën asnjë problem./revistawho.com