• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fero surprizon fansat, zbulon datën kur do të publikohet albumi i tij

Fero është kthyer një ndër emrat më të njohur të rap-it. Prej kohësh ai ka paralajmëruar albumin e tij më të ri që mban titullin “Self Loyalty”. Tashmë është bërë e ditur se kur do të dalë në treg albumi. Ky projekt do të publikohet më 6 mars në platformat online për t’u blerë dhe këtë fakt e ka bërë vetë Fero të ditur nëpërmjet llogarisë në Instagram. Detaje të tjera nuk janë bërë publike dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim daten 6 mars për të dëgjuar hitet e radhës.