• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fero befason me videon e radhës, i puth këmbët Arbenitës dhe ka diçka për të thënë

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuara në media. Në fillim ata ishin mjaft të rezervuar, por tashmë e tregojnê hapur dashurinë për njëri-tjetrin dhe se sa po e shijojnë lidhjen e tyre. Madje Fero nuk e ka asoak problem të tregojë gjeste dashurie. Ai ka ndarë së fundmi një video teksa i puth këmbët modeles. Madje duke e marrë parasysh që do përfundojë nëpër portale, Fero shprehet: “Shikoni se si Fero i puth këmbët..”.

Duket se dyshja po kalon momentet më tê bukura, edhe pse shpesh janë përfolur për krizë në marrëdhënien e tyre.