• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Feride mëson diçka të tmerrshme për Aliun, nesër në “Lule të vetmuara”

Ali jep dorëheqjen nga posti i komisarit pasi dështon në përmbushjen e detyrës së tij. Në fakt ai bën një marrëveshje të fshehtë me bandën që po ndjek. Ejlyl, Xhemre dhe Meral gjejnë një shtëpi të përshtatshme për to. Kader futet në depresion për shkak se ka humbur mikeshat e saj. Feride nis të dyshojë për Aliun. Ajo dëgjon fshehurazi se ai po bashkëpunon me mafian dhe tmerrohet. Selin këmbëngul që Songyl dhe Gynej të mos jetojnë më në shtëpinë e tyre. Ejlyl dhe Ali shkojnë të shohin një film në kinema. Ata bëhen më të afërt me njëri-tjetrin./revistawho.com