• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Feride merr një surprizë të bukur nga Toprak dhe vajzat, nesër në “Lule të vetmuara”

Ejlyl zihet me Serkanin pasi mëson se ai u ka treguar gazetarëve mbi historinë e saj me Kemalin. Defne përpiqet të turpërojë Ejlylin para shkollës. Ejlyl rreh Defnen. Mesude mëson se nuk mund ta abortojë foshnjën pa lejen e Kemalit. Ejlyl gjen mbështetje tek Atakan. Në shoqërinë e tij ajo ndihet e lirë dhe e lumtur. Feride fton vajzat e jetimores në martesën e saj. Songyl mëson se Zehra ka vendosur të largohet nga lagjja për shkak të thashethemeve që janë përhapur për të dhe Sadullahun. Feride merr një surprizë nga Topraku dhe vajzat e jetimores. Feride mban natën e kënasë në jetimore./revistawho.com