• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fëmijët e Silvio Berlusconit mbledhin para për të shpëtuar partinë e të atit, lëshojnë çeqe për “Forza Italia”

Familja e ish-Kryeministrit të Italisë Silvio Berlusconi, kanë mbledhur forcat për të shpëtuar nga “falimentimi” partinë e të atit. Siç raporton “Huffington Post”, pesë fëmijët e Kavalierit kanë dhuruar para për të shpëtuar llogaritë bankare të “Forza Italia”. Dhe jo pak para… Mësohet se Barbara, Eleonora, Luigi, Marina dhe PierSilvio kanë lëshuar nga një çek prej 100 mijë eurosh secili.