• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fejohet Miley Cyrus ?!

Në fillim të muajit Miley Cyrus dhe Liam Hemsëorth u fotografuan duke u puthur në një koncert në Australi, e sigurisht u përfol për një rikthim mes çiftit.

Por, tashmë Cyrus është parë me një unazë me diamant gjigant në gishtin e saj, duke na bërë të mendojme se ish-çifti është rikthyer zyrtarisht sëbashku.

Teksa ka qënë në aeroportin e New York-ut në fundjavë, ajo është parë duke mbajtur në dorë një çantë të madhe me ngjyra ku është dalluar qartë edhe unaza e saj.

Gjithsesi ende nuk ka një konfirmim  nga dyshja. Kjo mbetet për t’u parë.

miley