• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fejohet ish i dashuri i Rita Orës

Rob Kardashian ish i dashuri i Rita Orës është fejuar me modelen, Blac Chyna. Ajo ka postuar një fotografi  me të dashurin e saj dhe një unazë. Si përshkrim ajo ka shkruar vetëm “PO”.

Çifti ditë më parë kishte mohuar se është ndarë duke thënë se dëshiron që lidhjen ta mbajë larg syrit të mediave.

Rob ishte në lidhjen me këngëtaren e njohur Rita Orën në vitin 2012, por ishte ndarë nga ajo duke thënë se Rita e kishte tradhtuar.