• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fatma Methasani një femër me fat, shikoni gjestin e rrallë që bën Alfio për të

Pak ditë më parë moderatorja shumë e dashur për të gjithë, Fatma Methasani u bë nënë për herë të parë e vogëlushit Noah. Lajmin e bukur e ka bërë vetë të ditur babi Alfio, i cili ka bërë dhe një dedikim mjaft prekës për bebin. Ndërsa sa i kujdesshëm dhe sa partner i mirë është Alfio, Fatma e ka treguar në çdo intervistë të sajën. Mirëpo kjo gjë shihet qartë dhe në Instagram-in e shefit të kuzhinës i cili herë pas here publikon foto të ndryshme ku tregon se e mban Fatmën në “pëllëmbë të dorës”. Vetëm disa orë më parë Alfio ka ndarë me ndjekësit e tij një foto ku është me një tharëse në duar dhe tregon se si kujdeset dhe për floket e partneres së tij, në momentet që Fatma nuk ka mundësi. Me siguri moderatorja duhet të ndihet mjaft me fat.

View this post on Instagram

family team ❤️❣️❤️ @fatma_methasani

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on