• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fatma dhe Alfio ndajnë pasione të përbashkëta, e shtuna e çiftit i dedikohet njëri-tjetrit

Fatma Methasani dhe Alfio këtë të shtunë e kanë kaluar së bashku dhe ja kanë dedikuar tërësisht njëri-tjetrit. Moderatorja e njohur ka qenë ajo që ka publikuar një foto para pasqyrës e veshur thjesht dhe bukur, por ka diçka të veçantë pas këtij detaji. “Sot Alfion nuk e gjeni tek restoranti se po bën ‘fashion stylist-in’ tim”,-ka shkruar ajo me shaka, duke i kaluar të gjitha meritat për kombinimin e ditës tek partneri i saj.

Marrëdhënia e dy të dashuruarve vetëm sa forcohet dhe për ta kuptuar këtë mjafton t’i hedhësh një sy profileve të gjithësecilit në ‘Instagram’ për të kuptuar gjithçka. Kujtojmë se Fatma dhe Alfio bashkëjetojnë prej më shumë se një viti. /revistawho.com