• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fansat të shokuar nga çmimi, Kylie Jenner i befason të gjithë me blerjen e fundit

Familja ‘Kardashian-Jenner’ ka tërhequr shpeshherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve për shkak të blerjeve mjaft të kushtueshme. Së fundmi 22-vjeçarja, Kylie Jenner i ka befasuar të gjithë pasi ka vendosur të blejë një arush të vogël me vlerë 12.000$. Ky veprim është komentuar gjerësisht në rrjet, teksa është zbulur se miliarderja e bleu në ankandin e krijuar nga Justin Bieber dhe partnerja e tij, Hailey Baldwin.

Ndonëse komentet kanë qenë të shumta, burime ekskluzive për ‘Enews’ kanë shtuar se të gjitha paratë e mbledhura nga ankandi do të shkojnë në Los Angeles për një kauzë mjaft speciale./revistawho.com

CLOSE
CLOSE