• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fansat nuk e presin mirë! Semi lahet në pishinë me ish-të dashurin e Bora Zemanit (a do prishet ndonjë miqësi?!)

Qysh kur ka nisur Big Brother, njëra nga banoret e shtëpisë Vip, Semi Jaupaj është shfaqur tejet e afërt me banorin tjetër që është Donald Veshaj. Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, vetëm nëse nuk do qëllonte që Semi të jetë jetë mikja e ngushtë e Bora Zemanit, e cila ka qenë e lidhur me Donaldin (si skenar telenovelash).
Pas larjes së tyre në pishinë vetëm për vetëm, pra Semit dhe Donaldit, fansat kanë reaguar jo dhe aq mirë, duke e akuzuar Semin se nuk po sillet si një mike.

Kjo do mbetet për t’u parë, por meqë jemi këtu kujtojmë se Bora i bëri një dedikim tepër të ndjerë shoqes së saj Semi, ku shkruante se pas 15 vitesh nuk do e festonin ditëlindjen e saj bashkë. Në fakt qëlloi që pas 15 vitesh, Semi ta festonte ditëlindjen në një shtëpi me ish-in e saj/revistawho.com