• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fansat me pampers me vete në koncertin e Rihanna-s

Për fansat brazilianë të Rihanna-s, koncerti i saj “Rock in Rio” është eksperienca e jetës së tyre. Disa nga fansat e flaktë janë të vendosur të ndjekin koncertin e saj pa asnjë shkëputje, nga fillimi në fund, duke zënë dhe vendet përballë skenës.

Vetë këngëtarja ka postuar një foto në Instagram duke treguar fansat që presin koncertin të fillojë duke pasur me vete bebelina. “Në diçutrën e fotos shkruhet: “Disa nga fansat e Rihanna-s do të veshin bebelina… nuk duan të humbin koncertin për të shkuar në banjë”.

riri

riri 2