• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fansat janë në dyshime, çfarë po ndodh midis Kourtney dhe Scott?

Miliarderja e njohur, Kourtney Kardashian ka festuar 41-vjetprin e saj së bashku me babain e fëmijëve, Scott Disick.

Dyshja janë parë bashkë në shtëpinë në Calabasas dy ditë më parë, duke i surpizuar jo pak fansat e familjes ‘Kardashian-Jenner’.
Fotot e Scott dhe Kourtney kanë ngjallur dyshime tek ndjekësit, të cilët vunë re dhe mungesën e prezencës së fëmijëve.
Disa prej tyre kanë menduar se dyshja ka kaluar natën bashkë, pavarësisht se Scott është prej kohësh në një lidhje dashurie me modelen, Sofia Richie.
Me sigur Disick dhe Kardashian do të sqarojnë gjithçka për fansat e tyre në episodet e radhës të ‘Keeping Up With The Kardashians’./revistawho.com