• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fansat i kundërvihen për fotot e fundit, Khloe Kardashian ju ‘mbyll gojën’ me një video

Miliarderja e famshme, Khloe Kardashian ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa foto nga pushimet së bashku me Kim Kardashian ku shfaqet e veshur me bikini. Menjëherë pas publikimit të tyre, fansat kanë nxituar të komentojnë duke e akuzuar 35-vjeçaren se ka përdorur ‘photoshop’ për të modifikuar fotot. Megjithatë Kardashian nuk ka heshtur dhe ka publikuar fill pas këtij momenti një video për të vërtetuar të kundërtën. Nga video e publikuar dukej qartë se Khloe nuk kishte bërë asnjë modifikim në trupin e saj tek fotot e mëparshme dhe se momentalisht miliarderja është 100% në formë.

Kjo nuk është hera e parë, ku fansat e klanit ‘Kardashian-Jenner’ i kundërvihen vajzave për ndërhyrje të ndryshme në trup apo për përdorimin e ‘photoshop-it’ në foto./revistawho.com

View this post on Instagram

🌴Passports and Palm Trees 🌴

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on