• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

Fansat i kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë me pamjet e garderobës luksoze

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka tërhequr shpeshherë vëmendjen e ndjekësve për shkak të jetesës së saj mjaft luksoze.

Së fundmi me anë të disa postimeve në ’Instastory’, Tahiri i është përgjigjur shumë prej pyetjeve të fansave të cilët kanë qenë mjaft kureshtarë për shtëpinë e saj.

Adelina ka pohuar se dizajnin e shtëpisë në Shkup e ka bërë vetë dhe ka zbuluar një pjesë të garderobës së saj mjaft të madhe.

Ajo çfarë bie në sy në këto foto është shumëllojshmeria e këpucëve, veshjeve dhe parfumeve.

Teksa e kanë pyetur se cili është sekreti i një jete të mirë dhe të lumtur, Tahiri ka treguar se gjithçka.

Ajo ka treguar po ashtu në postimet e ndryshme se shumë shpejt do të vijë me projekte të reja në muzikë, por jo vetëm./revistawho.com