• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

Fansat e akuzuan se e urren Angelina Jolie, e dashura e re e Brad Pitt i përgjigjet kështu

Marrëdhënia e Brad Pitt me modelen gjermane, Nicole Poturalski ka ngjallur mjaft diskutime në rrjet. Pak ditë më parë aktori e coi të dashurën e tij në po të njëjtin vend ku kurorëzoi dashurinë me Angelina Jolie, duke shkaktuar një “lumë” reagimesh në rrjet. Pas këtij momenti shumë fansa theksuar se Nicole e urrente Angelina Jolie.
Modelja nuk ka vonuar me përgjigjen e saj në foton e fundit, ku ka shkruar: “Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”.
Nuk dihet ende se si do të reagojnë ndjekësit e dyshes edhe pas kësaj deklarate, megjithatë kujtojmë se Brad dhe Nicole janë në një lidhje prej 9 muajsh./revistawho.com