• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Familje”, Arbana Osmani ndan pamjen më të bukur krah Jonit dhe dy vogëlushëve të Xhemi Shehut

Arbana Osmani ka treguar shpeshherë në rrjetet sociale se shumicën e kohës së lirë e kalon me miken e saj më të mirë, Xhemi Shehun. Ditën e sotme moderatorja ka zgjedhur të ndajë një moment shumë të ëmbël pranë Shehut dhe fëmijëve të tyre.

Në foton e publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Arbana ka treguar se është duke ndarë ëmbëlsirën bashku me Jonin dhe dy djemtë e Xhemit.

“Familje”, ka shkruar Osmani krah këtij postimi i cili është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj. Kjo nuk është hera e parë që moderatorja zgjedh ta kalojë kohën duke gatuar apo drekuar me më të dashurit e saj. Që prej publikimit të librit të saj të dytë për gatime ‘Receta për 5 minuta’, Arbana ka treguar së koha në kuzhinë është më e preferuara për të./revistawho.com

View this post on Instagram

Family❤️ @xhemishehu_

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on