• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Familja e Ledrit në zi

Dita e djeshme ka qënë e trishtë për Ledri Vulën dhe familjen e tij, pasi kanë humbur një njeri të afërt, gjyshin e këngëtarit.

Ledri ka lajmëruar menjëherë përmes llogarisë së tij në Facebook, ndarjen nga jeta të gjyshit të tij duke postuar një foto të tij, e menjëherë kanë vërshuar ngushëllimet nga miqtë dhe fansat.

Reperi e ka reflektuar gjithmonë marrëdhënien e mirë që ka me familjen, e sigurisht një afrimitet të madh ai ka treguar se ka me gjyshin, j të cilin e kemi kuptuar nga publikimi i fotove gjatë drekave familjare.

ledrii