• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fakte të reja nga vrasja në zonën e ish-bllokut

Krimi që ndodhi në mbrëmjen e djeshme ku u tha se Jurgen Kurti vrau babain e tij, duket se ka marrë një rrjedhë tjetër. Fakte nga policia tregojnë se Artur Kurti është vrarë nga kunati i tij në përleshje e sipër dhe jo nga djali. Ky fakt u konfirmua nga shenjat e gishtërinjve që u gjetën në thikë dhe i përkisnin Leonard Ristanit, që është në gjendje të rëndë shëndetësore.