• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fadil Berisha transformon Xhesikën dhe Adrolën

Fadil Berisha ka realizuar një set të ri fotografik me dy modelet shqiptare, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi.
Në foton e publikuar prej tij ato janë shfaqur më sensuale dhe seksi në stilin e femrave të Ilirisë së lashtë. Ndryshimi që ai ka bërë me to është vërtetë drastik.

 

image image image image