• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Evi Reçi pati dy të ftuar specialë dje dhe pse do e kuptoni pas këtij detaji

Pasditen e djeshme Evi Reçi pati një puntatë speciale të pasdites në Vizion, pasi intervistoi dy nga pjesëtarët e grupit legjendar “Djemtë e detit”.

“Ajo që më mbushi me më shumë emocion është që grupi ka performuar në dasmën e prindërve të mi, e unë sot i intervistoj”, ka shkruar moderatorja krah momentit të shkëputur nga intervista në ‘Instastory’.

Me siguri kjo intervistë i ka dhuruar shumë emocione Evit, e cila ndau një bisedë me grupin e preferuar edhe të prindërve të saj, që vite më parë celebruan dashurinë nën të njëjtët tinguj që ajo dëgjoi dje./revistawho.com