• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eva Murati me ‘look’ të ri në setin e fundit fotografik, shihni si duket bukuroshja me flokët bjonde

Eva Murati është një prej vajzave më të bukura të ekranit. Jemi mësuar ta shohim gjithmonë brune në daljet e saj televizive, por së fundmi Eva ka vendosur të shfaqet me një pamje krejtësisht të re.

Në një set fotografik prezantuesja duket shumë e bukur dhe shumë ndryshe me flokët bjonde platin.


Me siguri janë paruke, por gjithsesi Evës i shkojnë shumë./revistawho.com