• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Është radha jonë t’ia bëjmë për zili plazhin dhe pushimet Vesa Lumës

Në Zelandën e Re ka filluar të ftohet koha dhe rolet më në fund u ndërruan për ne dhe Vesa Lumën. Kur këtej ishte piku i të ftohtit, sa e sa nga ne prekeshin kur shikonin fotot e Vesës nga plazhet dhe pushimet (pa Covid).

“A ju ka marrë malli për të parë njerëz të veshur. Nuk ju vjen pak gjynah për ne në hemisferën jugore”, shkroi ajo.

E kështu i lamë ‘borxhet’ me Vesën që kur të gjithë punonin na e bente zili nga Zelanda.

Ne vazhdojmë të kemi pandeminë nëpër këmbë, por ky fakt nuk duket se po i ndalon shumë njerëzit ta shijojnë verën./revistawho.com