• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Është radha e Chrissy Teigen të shkëlqejë shqip

Chrissy Teigen është shfaqur me të bijën në “Global Citizen VAX LIVE Concert” në Inglewood. Ajo u shfaq e veshur me një fustan nag koleksioni i 2020-ës, i Valdrin Sahitit. Kombinuar me sandalet e ‘Giuseppe Zanotti’ me vlerë 298 dollarë. Veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve dhe u rnedit mes më të bukurave të mbrëmjes.

Vajza e Chrissy mori po ashtu vëmendje dhe fotot e tyre kanë bërë xhiron e rrjetit.

Koncerti mblodhi bashkë shumë personazhe publikë dhe fokus ishte thirrja për vaksinim që pandemia të marrë fund./revistawho.com