• youuinsttaaffccbb
TEST
A e dini se ..., Breaking News, Lajme

Është e sigurt se shtëpi më luksoze se kjo nuk keni parë, blerësi mori edhe një helikopter dhuratë

Shtëpia të cilën do të shihni në fotot më poshtë ndodhet në Los Angeles. Ajo është shitur për 250 milionë dollarë dhe dallon për super luksin që gjen brenda saj. Në të ka salla kinemaje, pishina sauna e çdo gjë tjetër të nevojshme. Së bashku me shtëpinë, blerësi mori edhe një helikopter dhe disa makina të shtrenjta me vlerë 30 milionë dollarë. Për më tepër shfletoni fotot dhe videot më poshtë./revistawho.com

Fotografia e Street FX Motorsport & Graphics

Fotografia e Street FX Motorsport & Graphics

Fotografia e Street FX Motorsport & Graphics

Gepostet von Street FX Motorsport & Graphics am Dienstag, 22. Mai 2018