• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ermali mendon se seksi është më i mirë pas martesës, por pjesa më e mirë s’ka ardhur akoma

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën “After Party” në kanalin e Youtube të Luanës. Ermali iu përgjigj edhe pyetjeve nga jeta personale, përfshirë këtu një pyetje mbi seksin. “Seksi më i mirë para apo pas martese?”

“Uaaa! Mendoj që pas martese, por s’ka ardhur akoma pjesa më e mirë”-u përgjigj Ermali.

Producenti tregoi gjithashtu se ai e do më shumë Amin dhe është më xheloz se ajo.

“Po unë padyshim se ajo s’ka për çfarë të jetë xheloz”-tha Ermali me humorin që e karakterizon.
Ermali tregoi dhe pjesën e tij më romantike kur i dedikoi Amit këto fjalë: Nuk e imagjinoj dot veten pa ty!