• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ermal Mamaqi uron mikun e tij të ngushtë në mënyrën më epike: Kam dale vetë shumë bukur

Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela duket se ditën e sotme ka festuar ditëlindjen e tij. Ermal Mamaqi ka zgjedhur ta urojë me anë të një postimi në ‘Instagram’, në të cilin nuk ka munguar as humori si çdo herë tjetër.

“Ti mban ‘Portokalli-në’, Arjolën, filmin, por dhe tortën. Sot për ditëlindjen tënde dua të postoj këtë foto më ty miku im. Jo që të të uroj, por ngaqë kam dalë vetë shumë bukur. Gëzuar vëllai”, ka shkruar Mamaqi krah postimi ku ka etiketuar dhe shokun e tij.

Kujtojmë se prej kohësh me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, Ermali a treguar se gëzon një miqësi shumë të ngushtë me Irgenin, i cili ka luajtur dhe rolin e shokut të ngushtë të tij në filmin ‘I Love Tropoja’./revistawho.com