• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ermal Mamaqi ironizon incidentin në “Kënga Magjike”

Ngjarja me e zhurmshme e ditëve të fundit nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga aktori i humorit Ermal Mamaqi.

Si gjithmonë Ermali e ka nga një batutë për çdo rast dhe të njejtën gjë ka bërë edhe me ngjarjen që ka ndodhur në finalen e “Kënga Magjike”, incidentin mes dy kantautorëve Flori-Stine.

Me humor ai ka ironizuar duke u shprehur: “Kam vendosur që të marr pjesë te “Kënga Magjike” vitin tjetër. Sapo u regjistrova në një kurs karateje dhe po fus dokumentat për leje armësh”.

ermal