• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Erjona Sulejmani në kopertinën e prestigjiozes italiane, pozon topless

Erjona Sulejmani ka zbuluar suksesin e saj të radhës me postimet e fundit në ‘Instagram’ ku ka publikuar disa sekuenca nga prapaskenat e fotove që po realizon. Këtë herë modelja do shfaqet në prestigjiozen ‘GQ Italia’ dhe fotot do të jenë ‘topless’. Xhirimet po realizohen në ‘Garda Lake’ në Itali dhe nga ato pak detaje që po shohim duket se fotot do të jenë të mrekullueshme. Erjona shfaqet në formë të shkëlqyer dhe fiziku i saj padyshim do komentohet nga të gjithë.

View this post on Instagram

#shootingday 🦋

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Kjo nuk është hera e parë që Sulejmani shfaqet në mënyrë provokuese. Ajo njihet për foto të cilat komentohen shumë dhe gjithmonë tërheqin vëmendjen e ndjekësve, por jo vetëm. / revistawho.com