• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, aktori zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë vendosur të quajnë E’dua. “U bëmë 4. Faleminderit Zot. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë. Nga sot, shërbëtor i tre princeshave”, shkruan Erioni krahas fotos ku duket dora e vogëlushes. Ai dhe bashkëshortja duket se kanë zgjedhur mjaft emra të veçantë për vajzat, pasi edhe vajza e parë quhet Ajër.

Kujtojmë se Isai momentalisht është i angazhuar si Kryetar i Bashkisë Kolonjë dhe ka vendosur të shkëputet pak nga profesioni i tij si aktor humori.